0(533) 771 17 70

Kurumsal

Denizli Kanal Açma
Kurumsal

Denizli Kanal Açma

Denizli Kanal Açma Olarak Her türlü atık su kanalı, banyo, mutfak ve tuvalet masrafları ilave kırma işlemi yapılmadan gerçekleştirilmektedir. Eskin Kanal Açma , En kaliteli kanal açma işlemlerini kullanıyor. Kanal açma işleminde ek kırma işlemlerine gerek yoktur, bu nedenle müşterilerimiz için ek maliyetler ortaya çıkar. Denizli'de hizmetinizdeyiz.

Denizli Kanal Açma: 0533 771 17 70

Tıkanmanın nedenini bulduktan sonra mesafeyi ölçüyoruz ve uygun robot kanal açma makineleri ve şeffaf aparatla tıkanıklığı açıyoruz.

Kanal açma işlemi herhangi bir yapıdan, yapıya zarar verebilecek suyun doğal veya yapay yollarla uzaklaştırılmasına yönelik yapılan çalışmalardır.

Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir. Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sulardaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.

Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır. Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir.

Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır.

Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir.

Kanalizasyon açma konusunda ise bu konuya kısa sürede de önlem alınması da gerekiyor. Çünkü bu tür borular tıkandığında kullanılan pis suların ve atıklarında tahliye olması imkânsız halede gelebilmektedir. Günümüzde ise kanalizasyon  açma çalışmasında da özel cihazlar ile hizmet veren ve boru içlerine gönderilen cihazlar ile tıkalı olan bölgenin tespiti ile beraber tıkanıklığın giderilmesi de mümkün olabilmektedir. Sizlerde bu tür cihazlara sahip olan firmaları tercih edebilirsiniz.

0(533) 771 17 70